Skoči na vsebino

NEKDANJI MINISTRI ZA OBRAMBO

Mag. Dejan Židan
9. april 2015 - 13. maj 2015
Janko Veber
18. september 2014 - 9. april 2015
Roman Jakič
20. marec 2013 - 18. september 2014
Aleš Hojs
10. februar 2012 - 20. marec 2013
Dr. Ljubica Jelušič
21. november 2008 - 10. februar 2012
Karl Erjavec
3. december 2004 - 21. november 2008
Dr. Anton Grizold
30. november 2000 - 3. december 2004
Janez Janša
7. junij 2000 - 30. november 2000
Dr. Franci Demšar
4. februar 1999 - 7. junij 2000
Dr. Alojzij Marinček
24. november 1998 - 4. februar 1999
Alojz Krapež
13. marec 1998 - 24. november 1998
Tit Turnšek
27. februar 1997 - 13. marec 1998
Jelko Kacin
29. marec 1994 - 27. februar 1997
Janez Janša
16. maj 1990 - 29. marec 1994